CZYTAJ ARTYKUŁ

MATRONAT MEDIALNY

Do tej pory miałam wielką przyjemność matronować głównie tłumaczeniom z języka rumuńskiego na język polski. Na okładce poniższych tytułów znajdziecie logo mojego bloga. Ale to nie wszystko! W pierwszym polskim tłumaczeniu "Listów do kraju" Emila Ciorana znalazło się kilka zdjęć-krajobrazów dziecięcych lat rumuńskiego filozofa.

Emil Cioran Listy do kraju Tatiana Ţîbuleac - Lato, gdy mama miała zielone oczy Inne historie miłosne - Luciana Dan Teodorovici Przy rumuńskim stole - Agnieszka Kołodyńska-Walków Od dwóch tysięcy lat – Mihail Sebastian Max Blecher - Rozświetlona jama. Dziennik sanatoryjny

Blog to miejsce do dzielenia się swoimi przemyśleniami, uczuciami i wiedzą. Mam nadzieję, że znajdziecie tu teksty, które Was poruszą, wzburzą, może nawet skłonią do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza pod wpisem. Nie wahajcie się także krytykować, wszak zawsze można coś napisać lepiej, piękniej i mądrzej. Chętnie dowiem się, co o moich wywodach myślą wszyscy po drugiej stronie monitora. Zostawiam Wam także okienko do skontaktowania się ze mną na tzw. priv. :)